Zavřít


Přihlásit se | Registrace

Kanadská krbová kamna

29980
119980 Kč      0 m2
370 m2     

RegencyKanadská krbová kamna Regency

Regency vyrábí jedny z nejkvalitnějších produktů na trhu již od roku 1979. Produkty Regency se vyznačují nejen dokonalým prohořením dřeva, minimem popela, dlouho dobou hoření, vysokou kvalitou, ale i jidinečným disignem, kterým se snaží odlišit od ostatních značek na trhu. Na základě těchto vlastností se snaží dosáhnout na pozici světového lídra.

Všechna krbová kamna Regency a krbové vložky Regency na spalování dřeva jsou certifikovány Agenturou na ochranu životního prostředí (EPA) a splňují nejpřísnější ekologické normy.

Více informacíCena od 45.980 Kč

Regency

Pacific EnergyKanadská krbová kamna Pacific Energy

Krbová kamna od kanadského giganta Pacific Energy sniží Vaše náklady na vytápění a to prostřednictvím efektivního spalování dřeva. S nejefektivnějšími krbovými kamny na trhu neuděláte chybu.

S třemi výkonovými variantami krbových kamen (11, 16 a 22 kW) poskytuje kanadský Pacific Energy řešení ze kterého si jistě každý vybere. Kromě 3 výkonových variant nabízí různé možnodsti podstavců, nožiček, širokou škálou dvířek a při smaltové povrchové úpravě lze vybírat z odstínů 9 barev.

Takto široká nabídka barevných povrchů v kombinaci s CB spalováním dřeva (Clean Burn – čisté hoření) nemá firma Pacific Energy na evropském trhu konkurenci. Všechna krbová kamna a krbové vložky Pacific Energy na spalování dřeva jsou certifikovány Agenturou na ochranu životního prostředí (EPA) a splňují nejpřísnější ekologické normy.

Více informacíCena od 29.980 Kč

Pacific Energy

HamptonKanadská litinová kamna Hampton

Designéři kanadské společnosti Hampton spojili roky staré umění smaltování s nejnovějšími strojařskými standardy a výsledkem jejich práce jsou nádherná praktická kanadská krbová kamna a krbové vložky na spalování dřeva. Všechna krbová kamna HAMPTON disponují technologií dvojího spalování. 

Kanadská litinová kamna Hampton jsou jedinečná díky ručně vyráběným částem. Žádná barva není tatáž jako u dalších kamen a díky tomu jsou každá krbová kamna Hampton jsou originál. Mírné odchylky v konečném provedení zajišťují, že získáte exkluzivní a jedinečná krbová kamna na spalování dřeva v té nejvyšší kvalitě.

Více informacíCena od 69.980 Kč

Hampton

NapoleonKanadská krbová kamna Napoleon

Historie kanadského výrobce Napoleon sahá až do roku 1976, název firmy napoleon příšlo až s prvními prosklenými dvířky v roce 1981. Od svého začátku se firma napoleon dostala na špici technologického vrchodu v oblasti krbových kamen a vložek. Jedná se o pokrokovou firmu zajímající se o životní prostředí.

Více informacíCena od 34.379 Kč

Napoleon

Kanadská krbová kamna

Přednosti Kanadských krbových kamen

Kanadská krbová kamna svým designem doplní jakýkoli obytný prostor a nabídnou jedinečný zážitek při sledování ohně skrz prosklená dvířka. Díky vysoké účinnosti ušetříte náklady na vytápění a díky dlouhé době hoření  ušetříte čas s přikládáním. Pro veškerá krbová kamna v naší nabídce je již typické: vysoká účinnost (i přes 80%), dlouhá doba hoření (u REGENCY F5100 uvádí výrobce až 30 hodin), dvojí spalování, minimum popela, prvotřídní kvalita, prvotřídní designové zpracování a příznivá cena. To jsou hlavní důvody, proč právě kanadská krbová kamna.

 

Varianty krbových kamen

Krbová kamna v naší nabídce nabízí široký výběr výkonů (9 - 26 kW), dobu hoření (i více než 24 hodin), rozměrů, designových zpracování, různě provedené doplňky (například pozlacená dvířka), nebo různé povrchové úpravy včetně porcelánovéoceli v 9 barevných provedeních. Všechny varianty se vyznačují  vysokou účinností, dlouhou dobou hoření, dvojím spalováním, prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. To jsou hlavní důvody, proč pořídit kanadská krbová kamna.

Krbová kamna jsou ekologická

Spalování dřeva v krbových kamnech z naší nabídky je nejen příjemným zážitkem, ale navíc šetří přírodu. Všechna krbová kamna prošli přísnou certifikací EPA. Díky technologii dvojího spalování produkují malé množství emisí, které u některých kamen dosahuje hodnot pod 2g / hodinu.