Zavřít


Přihlásit se | Registrace

Krbová kamna REGENCY S2400 MEDIUM

Kanadská krbová kamna REGENCY S2400 MEDIUM

Model Regency S2400 se na první pohled liší od stejně výkoného modelu F2400 výraznou horní deskou se zvýšenou zadní částí pomáhající lepšímu dohořívání spalin a rozvodu vyprodukovaného tepla po místnosti.  Tento vylepšený model s masivní horní deskou je vyhledáván majitely rekreačních objektů pro možnost přípravy jídel. Řadí se k nejžádanějšímu typu pro vytápění domu a případně příležitostné přípravě pokrmů. Regulovatelný výkon od 8-16 kW umožňuje téměř bezobslužný celodenní provoz a díky dvouplášťovému provedení a šíření tepla konvekcí, vytopí bez problémů běžné 4-5 místností běžné velikosti. Je často používáný zákazníky i u nízkoenergetických domů jako jediný a hlavní zdroj tepla. 

Podobně jako u menšího modelu F2400 Small se dodává buď v základním provedení tzn. samostatná jednotka krbových kamen, matné černé dveře, případně efektnější dveře ve zlatém či niklovém provedení. Zákazník má možnost volby spodní část mezi podstavcem s magnetickým uzavíráním a velice efektními nožkami opět v černém, zlatém či niklovém provedení. Jako novinka roku 2016 je možnost dodání dveří v hranatém provedení s rovnými liniemi. 

Taktéž jako u ostatních modelů lze zvýšit konvekci díky tichému, elektrickému ventilátoru umístěného v zadní části krbu.

Kanadská krbová kamna Regency

Výkon v kW (rozsah) Výkon v kW (rozsah): 4-16
Interval přikládání Interval přikládání: 9 hodin
Maximální délka polen Maximální délka polen: 450 mm
Emise (g/hod) Emise (g/hod): 3,4
Certifikát EPA Certifikát EPA: ANO
Průměr kouřovodu (mm) Průměr kouřovodu (mm): 150
Připojení kouřovodu Připojení kouřovodu: Horní
Vyhřívaný prostor (m2) Vyhřívaný prostor (m2): 170
Palivo Palivo: dřevo
Šířka (mm) Šířka (mm): 610
Výška (mm) Výška (mm): 875
Hloubka (mm) Hloubka (mm): 695
Hmotnost (kg) Hmotnost (kg): 203
Nožičky Nožičky:
podstavec Regency nožičky černé Regency nožičky zlaté Regency nožičky nikl Regency podstavec nový Regency
Dvířka Dvířka:
dvířka černá Regency dvířka černá s niklovým proužkem Regency dvířka černá se zlatým proužkem Regency dvířka černá moderní Regency
Provedení Provedení: ocel
Třída energetické účinnosti (EEI) Třída energetické účinnosti (EEI): A (102,96)