Krbová kamna a vložky od Dragon JH

Kanadská krbová kamna a vložky

Proč my?

Společnost DRAGON JH s.r.o. je tu s Vámi již od roku 1992. V oblasti kanadských krbových kamen se pohybujeme od roku 1995, kdy jsme začínali se značkou Heritage, dále postupně Pacific Energy, Regency a Napoleon.

V současnosti jsme největším dodavatelem kanadských kamen pro Českou a Slovenskou republiku.

Proč Kanada?

Jedinečný design krbových kamen a krbových vložek, výhled do ohně, vysoká účinnost hoření - to jsou produkty kanadských společností: Pacific Energy, Regency Fireplace Products, Napoleon Fireplaces.

KANADSKÁ KRBOVÁ KAMNA A KRBOVÉ VLOŽKY NA SPALOVÁNÍ DŘEVA

 • Nejmodernější ekologický dvoustupňový systém hoření – zplynování
 • Výkon kamen 6 až 28 kW
 • Vysoká úspora paliva až 50% proti normálním kamnům
 • Dlouhé intervaly přikládání 6 – 24+ hodin
 • Vybírání popela 1x denně až 1x3 týdny při nonstop provozu
 • Airwash systém – samočištění skla
 • EBT2 systém prodlouženého hoření
 • Jednoduchá obsluha
 • vysoká účinnost
 • Možnost využití teplovzdušných rozvodů
 • Doživotní LifeTime záruka
 • Možnost přívodu externího vzduchu pro hoření

PACIFIC ENERGY

Krbová kamna od kanadského giganta Pacific Energy již více než 35 let snižují Vaše náklady na vytápění a to prostřednictvím efektivního spalování dřeva. S nejefektivnějšími krbovými kamny na trhu neuděláte chybu.

S třemi výkonovými variantami krbových kamen (11, 16 a 22 kW) poskytuje kanadský Pacific Energy řešení ze kterého si jistě každý vybere. Kromě 3 výkonových variant nabízí různé možnodsti podstavců, nožiček, širokou škálou dvířek a při smaltové povrchové úpravě lze vybírat z odstínů 9 barev.

Takto široká nabídka barevných povrchů v kombinaci s CB spalováním dřeva (Clean Burn – čisté hoření) nemá firma Pacific Energy na evropském trhu konkurenci. Všechna krbová kamna a vložky Pacific Energy na spalování dřeva jsou certifikovány Agenturou na ochranu životního prostředí (EPA) a splňují nejpřísnější ekologické normy.

 

REGENCY FIREPLACE PRODUCTS

Regency vyrábí jedny z nejkvalitnějších produktů na trhu již od roku 1979. Produkty Regency se vyznačují nejen dokonalým prohořením dřeva, minimem popela, dlouho dobou hoření, vysokou kvalitou, ale i jidinečným disignem, kterým se snaží odlišit od ostatních značek na trhu. Na základě těchto vlastností se snaží dosáhnout na pozici světového lídra.

Všechna krbová kamna Regency a krbové vložky Regency na spalování dřeva jsou certifikovány Agenturou na ochranu životního prostředí (EPA) a splňují nejpřísnější ekologické normy.

HAMPTON CAST IRON FIREPLACES

Designéři kanadské společnosti Hampton, jakožto luxusní odnož společnosti Regency, spojili roky staré umění smaltování s nejnovějšími strojařskými standardy a výsledkem jejich práce jsou nádherná praktická kanadská kamna a krbové kanadské vložky na spalování dřeva. Kanadská kamna HAMPTON disponují technologií dvojího spalování.

Každá kanadská litinová kamna Hampton odrážejí jedinečnost kvality ručně vyráběných produktů. Žádná barva není tatáž jako u dalších kamen. Každá kamna Hampton jsou originál. Mírné odchylky v konečném provedení zajišťují, že získáte exkluzivní a jedinečná krbová kamna na spalování dřeva v té nejvyšší kvalitě.

 

NAPOLEON FIREPLACES

Historie kanadského výrobce Napoleon sahá až do roku 1976, název firmy Napoleon přišel až s prvními prosklenými dvířky v roce 1981. Od svého začátku se firma Napoleon dostala na špici technologického vrcholu v oblasti krbových kamen a vložek. Jedná se o pokrokovou firmu zajímající se o životní prostředí s podobnými vlastnosti, jaké nabízí výše uvedení výrobci.